Działaj z Fundacją

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Fundacją Zdrowia Śląska Cieszyńskiego. Naszym głównym celem jest zbieranie środków, które w końcowym efekcie przekładają się na nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną służącą mieszkańcom naszego regionu oraz przebywającym turystom.

Możliwości działania jest dużo:

• odpisanie 1% ze swojego podatku,
  • w zakładach pracy lub firmach wypełnienie deklaracji i wpisanie comiesięcznej kwoty darowizny (ucieszy nas nawet najmniejsza złotówka),
  • bezpośrednie przelanie wybranej kwoty na konto Fundacji.
  • wpłaty on-line,
  • pomoc przy organizacji imprez realizowanych przez Fundację (zakładka: wydarzenia/plany Fundacji),
  • jeśli spędzacie dużo czasu w internecie reklamowanie działań Fundacji poprzez lajkowanie, pozytywne komentarze, udostępnianie strony Fundacji na forach społecznościowych.

Dzięki takim działaniom i najmniejszym nawet wpłatom będziemy mogli nadal podnosić poziom usług medycznych świadczonych przez Szpital Śląski w Cieszynie oraz Cieszyńskie Pogotowie Ratunkowe.