Kupiliśmy 2 nerki

Fundacja Zdrowia Śląska Cieszyńskiego przekazała cieszyńskiej Stacji dializ 2 sztuczne nerki. Sprzęt o łącznej wartości 73 440,00 zł , po wielu tygodniach mozolnego zbierania środków, został oddany pacjentom już w marcu br. Darczyńcy wpłacili na celowe konto 32 062,50 zł, reszta została pokryta przez Fundację. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zakupu nowych sztucznych nerek, bez nich inni nie mogą żyć.

Nadal zbieramy na aparaturę do hemodializ, ponieważ - przy całodobowej pracy - szybko się eksploatują, a pacjentów przybywa. Serdecznie zapraszamy do współpracy z Fundacją Zdrowia Śląska Cieszyńskiego.