Nowe fundacyjne zakupy

Mimo ogromnych trudności finansowych Fundacja Zdrowia Śląska Cieszyńskiego nadal działa. W ostatnim czasie partycypowała w zakupie videoduodenoskopu dla Oddziału Chirurgii Ogólnej przeznaczając na ten cel 60 000 zł. Stacja Dializ wzbogaciła się o nowe nabytki; wózek reanimacyjny i stoliki o łącznej wartości 13 212,72 zł. Na Oddział Otolaryngologiczny dotarły: lampa naczołowa o wartości 1 565 zł oraz specjalistyczny taboret Medica, koszt 1 449,20 zł. Na Oddział Psychiatryczny całodobowy Fundacja przekazała fotele biurowe o wartości łącznej 11 700,25 zł.

Z tytułu 1% na konto FZŚC wpłynęły środki w wysokości 142 217,97 zł. Z całego serca dziękujemy wszystkim Darczyńcom, to dzięki Waszej pomocy możemy nadal wspomagać cieszyński szpital i pogotowie.