Obfitość w szpitalnych skarbonkach

Podczas ostatniego podsumowania zawartości jednej ze skarbonek cieszyńskiego szpitala zliczono podarowane pięciogroszówki. Było 1148 sztuk tego nominału. Serdecznie dziękujemy za wszystkie pieniężne darowizny, bez względu na ich końcową wartość.

Od wielu lat na oddziałach Szpitala Śląskiego w Cieszynie można spotkać niewielkie skarbonki Fundacji Zdrowia Śląska Cieszyńskiego. To najprostszy sposób pomocy w fundacyjnych działaniach na rzecz zakupu potrzebnej oddziałom aparatury medycznej. Liczy się każda kwota. W najbliższych planach jest zakup narzędzi chirurgicznych i nowej sztucznej nerki. Państwa darowizny wracają do Was już w formie nowoczesnego sprzętu.