Ponad 11 tys. zebranych na koncercie

Podczas koncertu Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny, który odbył się w ostatni piątek (16.06.2017 r.) w Kościele Jezusowym w Cieszynie, przedstawiciele Fundacji Zdrowia Śląska Cieszyńskiego zebrali 11 863, 37 zł. Środki zostaną przeznaczone na zakup videoduodenoskopu dla Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

Zarząd Fundacji na ręce Biskupa Diecezji Cieszyńskiej Adriana Korczago i Proboszcza Kościoła Jezusowego ks. Janusza Sikory składają serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji oraz ogłoszeniu zbiórki pieniężnej na zakup tak potrzebnej aparatury medycznej.

Wspaniały koncert "Solus Christus" został przygotowany z myślą o obchodach jubileuszu 500-lecia Reformacji.