Zbieramy na rehabilitację Mariusza

Stowarzyszenie Motocykliści i Motocyklistki SCI organizuje w sobotę, 26 czerwca 2021 zlot motocyklowy, w trakcie odbędzie się zbiórka pieniędzy i licytacja gadżetów motocyklowych.

Dochód ze zbiórki i licytacji przeznaczony zostanie na rehabilitację Mariusza Szajtera - ratownika medycznego z Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego, który w zeszłym roku uległ wypadkowi motocyklowemu. W trakcie Zlotu na Rynku w Cieszynie odbędzie się pokaz ratownictwa medycznego przeprowadzony przez ratowników medycznych przy udziale karetki pod kątem wypadku motocyklowego.

Fundacja Zdrowia Śląska Cieszyńskiego przypomina również o możliwości wpłat bezpośrednio na konto fundacji z dopiskiem "Mariusz", PKO Bank Polski O/Cieszyn 97 1020 1390 0000 6602 0019 0280.